Весілля

Зимна вода, р-н Маєток

03 жовтя 2020, емоції які просто переповнюють від цього весілля, не можливо передати словами. Перш за все, велике дякуємо нареченим Юрію та Христині, їхнім батькам ну і звичайно всім гостям. Хоча весілля було невеличке, але настільки все було на позитиві, що після слів вдячності від наречених ми були просто ДУЖЕ щасливі. Любі молодята в свою чергу Ми Вам бажаємо міцного здоров’я, довголіття і найщасивішого сімейного життя, нехай Господь допомагає.

ресторан Бельведер

20 вересня 2020, мальовничий край на Івано-Франківщині, біля м. Надвірна є дуже хороший ресторан Бельведер, з дуже привітним персоналом. Позитивні молодята зі своїми батьками і 200 запальних гостей прекрасно забавлялись під музичний супровід гурту Зоряні мальви та ведучого Андрія Бабчія.

І знову Золота гора

12 вересня 2020, знову наш рідний ресторан Золота гора, прекрасні наречені Юрій та Оля, їхні батьки та забавні гості, всім дякуємо за гарну забаву.

ресторан Рояль, м. Новояворівськ

26 липня 2020, Зоряні Мальви разом з ведучим Андрієм Бабчієм забавляли новояворівських гостей і чудесних наречених.

25.07.20 ресторан Золота гора

Через затяжний карантин, гурт Зоряні мальви розпочали весільний сезон 2020, 25 липня в класному ресторані що на Дрогобиччині – Золота гора. Забава пройшла просто супер разом із ведучою Мирославою Федірко.

м. Львів, ресторан Балатон

Завершення весільного сезону в музичного гурта Зоряні мальви – відбулося в м. Львів, ресторані Балатон на весіллі Лілі та Юри 16.11.19. Дякуємо всім за гарну забаву. Весільний сезон 2019 був насиченим та плідним.

Чехія, Rozmital pod tremsinem

12 жовтня 2019 року, гурт Зоряні мальви помандрували в Чехію, де дуже гарно забавлялися класні гості Віри і Артура. Весілля пройшло просто на одному диханні. Супер!!!

м.Долина, ресторан Імпреза

28.09.19. музичний гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій, на весіллі Олі та Володимира, що відбулося в м.Долина, в ресторані Імпреза зробили прекрасне свято. Дякуємо всім за хорошу забаву!!!

ресторан Saltzbork, великий зал

На наступний день 22 вересня 2019 року, Зоряні мальви забавляли гостей і молодят в просторому ресторані Saltzbork. Ведучий Богдан Михайлишин та музичний гурт Зоряні мальви зробили це свято просто феєричним.

ресторан Золота гора

21 вересня 2019 року, в чудовому ресторані Золота гора, відсвяткували своє весілля двоє чудових молодих людей Юрій і Богдана. Весілля було просто шикарне. Музичний гурт Зоряні мальви і ведучий Андрій бабчій зробили свою роботу на всі 100%, надзвичайно смачні страви від кухарів золотої гори, ну і звичайно пам”ятка від фотографа Ігоря Галіва. Щиро дякуємо молодятам, батькам і всім гостям за дуже хорошу атмосферу і чудову забаву!

Завантажити ще