Весілля

м. Трускавець, ресторан “Козацький хутір”

30 вересня 2017р. у м. Трускавець, в ресторані “Козацький хутір” – відбулося весілля в мега позитивних молодят Мар”яни та Назара, в яких мега драйвові батьки і гості. Це також була незабутня забава, і для нас і для Вас.

м. Жовква, ресторан “Стиль”

23.09.2017р. в м. Жовква, у затишному ресторані “Стиль”, відбулося весілля Надії & Павла. Гурт Зоряні мальви, ведучий Андрій Бабчій, закохані молодята, їхні батьки, адміністрація і обслуговуючий персонал ресторану – зробили неймовірне свято. Все було на висоті!

І знову м.Тернопіль, “Камелот”

17 вересня 2017р. з Коломиї, гурт Зоряні мальви, помандрував, крізь чудові краєвиди, до м. Тернопіль у готельно-ресторанний комплекс “Камелот”. Де з хорошим ведучим Тарасом Мірошниченко, приємно втомлені, сповнені ентузіазму, на одному диханні дуже добре відпрацювали весілля Ігора і Марії.

Коломия, садиба “Підкова”

16.09.2017 року, м. Коломия, садиба “Підкова”, весілля в колеги по “цеху” Ростислава Лисишина. Зустріли нас дуже гостинно, ці домашні пельмені з маслом, (вже при зустрічі, навіть ще апаратуру не встигли розкласти), бо сказав господар: “зразу нагодувати музикантів”, ми не забудемо ніколи. Ці прекрасні традиції, запал гостей… Було реально круто, такі весілля не забуваються. Супер!!!

ресторан Трембіта, м. Івано-Франківськ

09.09.2017р. відпрацювали у м. Івано-Франківськ, в ресторані Трембіра прекрасне весілля чарівних молодят Віталія та Марії. Дякуємо молодятам, їхнім гостиприїмним, доброзичливим і щирим батькам, ну і звичайно гостям за таку хорошу забаву. Щастя ВАМ!!!

Файне місто Тернопіль

Трохи втомлені, але з хорошим настроєм і повні етузіазму, 3 вересня 2017 р. в м. Тернопіль, в готельно-ресторанному комплексі “Камелот” працювали на весіллі у чудових наречених Мирослава та Тетяни.

Файне весілля

2 вересня 2017 року, в м.Трускавець, у ресторані “Козацький хутір”, відбулося дуже файне європейське весілля. Було багато гостей з Німеччини, Польщі ну і звичайно з України. Європейські гості були в захваті від української гостинності і такої крутої забави. Вони бавились “як в останній раз” :))). Звичайно це весілля, окрім весільних музикантів “Зоряні мальви”, ще забавляли чудові ведучі із “Showt Time”, і розважальна програма від Ростислава Кушини та Юрія Дякунчака.

“Лабух шоу”

А ще колись давно, коли музичний гурт Зоряні мальви розпочинав свою творчу діяльність – брали участь у шоу весільних музикантів “Лабух шоу”. Зйомки відбувались у м.Львів та у Підгорецькому замку. Це був дуже хороший досвід у подальшій кар”єрі, багато знайомств з учасниками шоу, а також з організаторами, адміністраторами, ну і звичайно з вельмишановними членами жюрі – гуртом “Kozak system”.

555 річчя селища Гніздичів

23 серпня 2017 року – гурт Зоряні мальви, у святковому концерті, вітав мешканців та гостей Гніздичева із цим великим святом -555 річницею існування. Щиро дякуємо за гостинність… Було направду дуже круто. Море драйву, позитиву, енергії… Дякуємо за шквал овації і емоцій! Ви суперові!

“Маленька Італія”

У Львівській області, в селі Пісочна, є “Маленька Італія” – це такий весільний зал, де 12 серпня 2017 року, відсвяткували своє весілля наречені Оля та Ігор. Музиканти – гурт Зоряні мальви зробили це свято незабутнім. Вдало вибрані музиканти на весілля – це є 80% успіху хорошої забави.

м. Сарни гостинно прийняло гурт Зоряні мальви

У цей чудовий, літній, сонячний день, 16 липня 2017 року, гурт Зоряні мальви – подорожував по Рівненській області у місто Сарни, де нас гостинно зустріли і прийняли, а музиканти, на томість, подурували гостям і нареченим чудовий настрій та веселі і запальні танці!!!

Весілля Світлани та Мар’яна

На цьому весіллі, яке відбулося 10 червня 2017 року, забавлялися всі, як в останній раз. Забава була просто неймовірна. Музиканти на весіллі і наш ведучий, виконали свою роботу у найкращому вигляді!!!

Початок весільного сезону 2017

14 травня 2017, гурт Зоряні мальви, розпочав свій весільний марафон у чудових молодям Романа та Мар”яни, в кльовому весільному залі “Fata Morgana”. Весілля було просто бомбезне, все пройшло на одному диханні, а наш ведучий Андрій Бабчій не давав нікому сумувати ні на мить, забезпечивши організовану і веселу забаву.