Весілля

ресторан Мрія, м. Городок

В чудовому ресторані Мрія, що в м. Городок, Львівської області, 14 вересня, відсвяткували своє весілля Іван та Соломія. Дякуємо за гарну забаву.

відпочинковий комплекс Залісся

07 вересня 2019 року, музичний гурт Зоряні мальви та дует ведучих Забава, зробили свято двох неймовірно закоханих молодих людей, просто незабутнім!

Panorama Hall

31.08.2019. до роботи готові. В очікуванні молодят. Знову в бомбезній команді з Романом Файним. @ Panorama Hall

З Днем міста Стебник!

25 серпня 2019 р. гурт Зоряні мальви вітали з Днем міста “калійників”, місцевих мешканців та гостей міста. Було просто дуже драйвово. Дякуємо стебничанам за теплий прийом!

День незалежності України 2019

У цей чудови, літній, сонячний , святковий день 24 серпня 2019 року музичний гурт Зоряні мальви на концерті у смт. Східниця, готель “Три сини і донька” 5*.

… і знову Жовква…

10 серпня 2019 року, Ми знову приїхали в м. Жовкву, вже в звичний ресторан “Стиль”, який тепер змінив свою назву на “Собеський”. Де відбулось гарне весілля Юрія і Галини. Молодята! Доброї Вам долі!!!

м. Долина, ресторан “Альва”

08 серпня 2019 р., м. Долина, ресторан “Альва”, гурт Зорні мальви, весілля Каті та Івана. Дякуємо що довірили своє свято в НАШІ руки! Все було СУПЕР!!!

м. Мукачево, ресторан SAVOY

03 серпня 2019 року, музичний гурт Зоряні мальви помандрували до сонячного Закарпаття в м. Мукачево, ресторан SAVOY. Тут відбулось шикарне весілля Юлії та Михайла. Цікаво ознайомлюватись з іншими традиціями та звичаями. Дякуємо за гостинність та гарну забаву!!!

Відпочинкова база “Шепільська”

25 липня 2019 року, на відпочинковій базі “Шепільська”, відбулося веілля, МЕГА позитивних молодих людей Олесі & Юрія. Дякуємо за дуже чудову забаву: молодятам, їх батькам, “дідові з полонини” ну і звичайно всім гостям!!! Було дійсно дуже КРУТО!!!

“Підгорецький маєток”

20 липня 2019 року, шалене весілля Лілі та Андрія, весільний зал “Підгорецький маєток” – забава була просто супер!!! Щастя молодим…

Завантажити ще