Весілля

м. Миколаїв, Львівської області

Ну і на завершення сезону 2018, гурт Зоряні мальви мали за честь розважати гостей на ювілеї в п.Володимира, батька двох козаків, в яких також бавили весілля… Ця чудова забава відбулась 01.12.2018 року. До нових зустрічей!!!

І знову “Голодний Микола”

І знову гурт Зоряні мальви, ведучий Андрій Бабчій і “Голодний Микола”… Забава просто супер!!! Весілля Володимира та Євгенії, яке відбулося 22 листопада 2018 року.

м. Львів, ресторан “Ідилія”

28 жовтня 2018 року, гурт Зоряні мальви і ведучий Андрій Бабчій чудово провели весілля Івана та Галини, що відбулося у місті Львів в ресторані “Ідилія”. Дякуємо молодята, їх батькам і всім гостям за гостинність і гарну забаву. Щастя Вам!

“Fata Morgana”

У цьому прекрасному банкетному залі “Fata Morgana”, що знаходиться в с. Дережичі, Дрогобицького району, 06.10.2019 року, відгуляли своє весілля молодята Марія і Володя. А ще гурт Зоряні мальви зустрілись з друзями, які працювали у сусідньому залі, цього закладу, гуртом Мрія. Весілля було просто СУПЕР!!!

“Підгорецький маєток”

30 вересня 2019 року в чудовому банкетному залі “Підгорецький маєток”, гурт Зоряні мальви, знову працювали у цій прекрасній родині, цього разу видавали заміж другу донечку Галину. Також гарно доповнив це свято ведучий Роман Файний. Щастя Вам молодята – Роман&Галина… До нових зустрічей!

м.Львів, ресторан “Термінал А”

29 вересня 2018р. в місті Львові, біля Брюхович є чудовий ресторан “Термінал А”, з прекрасним персоналом і взагалі все на висоті. Саме тут відбулося весілля дуже гарних молодят Вікторії і Романа. Дякуємо за гарну забаву!!!

“Стрілецьки замок”

Ресторан “Стрілецький замок”, 22 вересня 2018 року, весілля Галини та Романа. Забава була просто ДИКА!!! Вау!!!

“Голодний Микола” м. Львів

16 вересня 2018 р., м. Львів, чудовий, затишний і з дуже смачною кухнею і креативним власником, ресторан “Голодний Микола”. Весілля Степана та Олі. Забава була просто СУПЕР!!!

І знову м. Жовква, р-н “Стиль”

15.09.2018р., Бодя…, кльовий чувак! В цій родині гурт Зоряні мальви, як свої. І знову весілля. І знову Зоряні мальви і ресторан Стиль. Цього року жениться син Богдан на гарній дівчині Наталі. Щастя Вам! Ми завжди до Ваших послуг!

м. Надвірна. Гойра…

8 вересня 2018 року, музичний гурт Зоряні мальви, працював на весіллі в м. Надвірна, в шикарних наречених Надії & Петра. Все було Гойра… !

Завантажити ще