Весілля

… і знову Жовква…

10 серпня 2019 року, Ми знову приїхали в м. Жовкву, вже в звичний ресторан “Стиль”, який тепер змінив свою назву на “Собеський”. Де відбулось гарне весілля Юрія і Галини. Молодята! Доброї Вам долі!!!

м. Долина, ресторан “Альва”

08 серпня 2019 р., м. Долина, ресторан “Альва”, гурт Зорні мальви, весілля Каті та Івана. Дякуємо що довірили своє свято в НАШІ руки! Все було СУПЕР!!!

м. Мукачево, ресторан SAVOY

03 серпня 2019 року, музичний гурт Зоряні мальви помандрували до сонячного Закарпаття в м. Мукачево, ресторан SAVOY. Тут відбулось шикарне весілля Юлії та Михайла. Цікаво ознайомлюватись з іншими традиціями та звичаями. Дякуємо за гостинність та гарну забаву!!!

Відпочинкова база “Шепільська”

25 липня 2019 року, на відпочинковій базі “Шепільська”, відбулося веілля, МЕГА позитивних молодих людей Олесі & Юрія. Дякуємо за дуже чудову забаву: молодятам, їх батькам, “дідові з полонини” ну і звичайно всім гостям!!! Було дійсно дуже КРУТО!!!

“Підгорецький маєток”

20 липня 2019 року, шалене весілля Лілі та Андрія, весільний зал “Підгорецький маєток” – забава була просто супер!!! Щастя молодим…

трохи концертної програми

30 червня 2019 року, День молоді, 625 років згадка про місто Руда, 360 річчя перемоги Війська Запорізького під Конотопом, 125 років українському футболу. Гість програми гурт ZM, було круто.

м. Пустомити, р-н “Злата”

22 червня 2019 року, у ресторані “Злата”, що у Пустомитах, Львівської області відсвяткували своє весілля Ірина та Олег. Весілля було дуже веселим і забавним. Дякуємо всім гостям, родичам і молодятам за прекрасну забаву. гурт Зоряні мальви завжди з Вами.

…”Перехрестя смаків”…

На околиці міста Івано-Франківськ – відкрився новий чудовий ресторан “Cruce de Gustos”, де дуже смачно, дуже затишно, приємний обслуговуючий персонал… І саме тут 17.06.2019р., відсвяткували своє весілля чудесні молоді люди Мар”яна та Юрій. А гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій, вже не вперше у цій родині зробили це свято просто незабутнім. Дякуємо усім за гарну забаву!

І знову Хмельницька обл. м. Городок

25 травня 2019 року гурт Зоряні мальви помандрував до Хмельницької області в місто Городок, де в самому центрі міста в ресторані Весна, відгуляли своє весілля двоє молодих людей: Олеся і Богдан, які зустрічались 7 років і 4 місяці, і нарешті зважились одружитися. В свою чергу музичний гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій зробили це свято незабутнім. Дякуємо за гарну забаву. Щастя молодим!!! …

Ось і знову розпочався весільний сезон…

18 травня 2019 року, у весільному залі “Амур”, музичний гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій, забавляли гостей нареченої Михайлини зі Східниці та гостей нареченого Олександра із Вінничини. Всі гості подружилися і забава була дуже класна!!!

Завантажити ще