Весілля

м. Івано-Франківськ, ресторан “Легенда”

В самому центрі міста Івано-Франківськ на самій площі є чудовий панорамний ресторан “Легенда”, саме тут, 01 вересня 2018 року, святкували своє весілля неймовірно запальні молоді люди. Разом із гуртом Зоряні мальви і креативним ведучим – це свято, ВДАЛОСЯ!!!

ресторан “Nota Bene”, місто Львів

12 серпня 2018 року, у нашому рідному місті Лева, в ресторані
Nota Bene, паралельно з гуртом Зоряні мальви дуже добре виконував свою роботу ведучий Назар Рибак. У цей гарний недільний день святкували своє весілля класні наречені Христина та Віталій. Щастя молодятам!

м. Стрий, ресторан “Villa Grey”

11 серпня 2018 року, весілля Ірини та Руслана. В цей чудовий, літній, сонячний день, в прекрасному місті Стрий, в ресторані “Villa Grey” – гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій зробили свято цих чудових молодят феєричним. Свято було просто незабутнім як для наречених так і для їх запальних гостей. А ще родзинкою свята були люди які робили пам”ятку про це свято – це фото та відео зйомка від родини Микитин, Мар”ян та Наталія. Дякуємо за гарний настрій та хорошу забаву.

м.Городенка, ресторан “Merry Land”

4 серпня 2018 року, гурт Зоряні мальви знову помандрували мальовничими краєвидами в Івано-Франківську область, в місто Городенка, в ресторан “Merry Land”, де відбулося весілля чудових наречених Іванки та Романа. Забава була о-го-го!!! Дякуємо всім за гарну забаву!

ресторан “Версаль”, м.Волочиськ, Хмельницька обл.

28 липня 2018 року, в ресторані Версаль, що знаходиться в місті Волочиськ, Хмельницької області – Віка та Володя – святкували своє весілля. Музичний гурт Зоряні мальви та ведучі, які приймають участь у “Лізі сміху”, в команді “Збірна заробітчан України” – Рижий та Яськевич – попрацювали так, що гості та молодята були просто в захваті.

Волиньська область, ресторан “Три бобри”

А на наступний день 22.07.2018 року, Зоряні мальви, поїхани у мальовничу Волинь, де є дуже класний готельно-ресторанний комплекс “Три бобри”. І тут відсвяткували весілля Анастасія та Михайло. Дякуємо волинякам за гостинність і хорошу забаву.

Золота гора

21 липня 2018 року, Оксана та Дмитро відсвяткували одне з найважливіших свят в своєму житті – весілля, яке відбулося в чудовому ресторані Золота гора, що знаходиться на околиці м. Дрогобич, Львівської області. В свою чергу музиканти – гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій зробили це свято феєричним і незабутнім. Щастя молодим…

Хмельницька область, м.Городок

Зі Львова, музичний гурт Зоряні мальви, помандрував у Хмельницьку область, в місто Городок. Тут відбулося дуже гарне весілля Максима і Ярославни. Почалося свято з виїзної церемонії, далі чередувались шикарні застілля та веселі, запальні танці. Весілля пройшло на одному диханні бо гості дуже сильно забавлялись.

весілля Василя та Галини

На околиці Львова, 14 липня 2018 року, музичний гурт Зоряні мальви і ведучий Андрій Бабчій – відпрацювали чудове весілля Василя та Галини.

Княжа брама

02 червня 2018 року, в ресторані “Княжа брама”, що знаходиться в с. Спас, Старосамбірського району, Львівської області відбулось весілля Оксани і Михайла. Музичний гурт Зоряні мальві до весілля, як завжди, готові чекають молодят і гостей.

Завантажити ще