Весілля

м. Львів, ресторан Балатон

Завершення весільного сезону в музичного гурта Зоряні мальви – відбулося в м. Львів, ресторані Балатон на весіллі Лілі та Юри 16.11.19. Дякуємо всім за гарну забаву. Весільний сезон 2019 був насиченим та плідним.

Чехія, Rozmital pod tremsinem

12 жовтня 2019 року, гурт Зоряні мальви помандрували в Чехію, де дуже гарно забавлялися класні гості Віри і Артура. Весілля пройшло просто на одному диханні. Супер!!!

м.Долина, ресторан Імпреза

28.09.19. музичний гурт Зоряні мальви та ведучий Андрій Бабчій, на весіллі Олі та Володимира, що відбулося в м.Долина, в ресторані Імпреза зробили прекрасне свято. Дякуємо всім за хорошу забаву!!!

ресторан Saltzbork, великий зал

На наступний день 22 вересня 2019 року, Зоряні мальви забавляли гостей і молодят в просторому ресторані Saltzbork. Ведучий Богдан Михайлишин та музичний гурт Зоряні мальви зробили це свято просто феєричним.

ресторан Золота гора

21 вересня 2019 року, в чудовому ресторані Золота гора, відсвяткували своє весілля двоє чудових молодих людей Юрій і Богдана. Весілля було просто шикарне. Музичний гурт Зоряні мальви і ведучий Андрій бабчій зробили свою роботу на всі 100%, надзвичайно смачні страви від кухарів золотої гори, ну і звичайно пам”ятка від фотографа Ігоря Галіва. Щиро дякуємо молодятам, батькам і всім гостям за дуже хорошу атмосферу і чудову забаву!

ресторан Мрія, м. Городок

В чудовому ресторані Мрія, що в м. Городок, Львівської області, 14 вересня, відсвяткували своє весілля Іван та Соломія. Дякуємо за гарну забаву.

відпочинковий комплекс Залісся

07 вересня 2019 року, музичний гурт Зоряні мальви та дует ведучих Забава, зробили свято двох неймовірно закоханих молодих людей, просто незабутнім!

Panorama Hall

31.08.2019. до роботи готові. В очікуванні молодят. Знову в бомбезній команді з Романом Файним. @ Panorama Hall

З Днем міста Стебник!

25 серпня 2019 р. гурт Зоряні мальви вітали з Днем міста “калійників”, місцевих мешканців та гостей міста. Було просто дуже драйвово. Дякуємо стебничанам за теплий прийом!

День незалежності України 2019

У цей чудови, літній, сонячний , святковий день 24 серпня 2019 року музичний гурт Зоряні мальви на концерті у смт. Східниця, готель “Три сини і донька” 5*.

Завантажити ще