Про нас

Андрій Бабчій

Андрій Бабчій

Засновник і керівник гурту «Зоряні мальви», вокал, клавішні, акордеон, ведучий. У 1994 році розпочав свою музичну кар’єру, створивши свій перший музичний колектив. Окрім класичної освіти постійно займається самоосвітою. Учасник телевізійного шоу «Лабух шоу», постійно приймає участь у благодійних акціях, гастролі за кордоном.

Зоряна Бабчій

Зоряна Бабчій

Музичний керівник гурту «Зоряні мальви», вокал, тамбурін… ну і… набір фантазій та ідей. Неймовірна красуня з чарівним вокалом. Учасниця фестивалів: «Червона рута», «Пагін», телевізійного шоу «Лабух шоу», постійно приймає участь у благодійних акціях.

Роман Цицик

Роман Цицик

Гітара, вокал. Драйвовий, енергійний та перспективний, його майстерна гра на гітарі заворожить будь якого слухача. Брав участь у виступах багатьох відомих співаків. Гастролі за кордоном.

Ярослав Проців

Ярослав Проців

Саксофон, бек вокал. Лауреат міжнародного конкурсу саксофоністів в Мінську. Гастролі за кордоном. Провідний саксофоніст оркестру цирку в Ірландії. Керівник джазової студії при Дрогобицькому музичному коледжі ім. В. Барвінського. Регулярно приймає участь у благодійних акціях.