Відгуки

Галюся Собко

Дякуємо за чудову музику на нашому святі! “ЗОРЯНІ МАЛЬВИ” Ви найкращі!!!

Мар”ян Кушнір

Дуже гарний гурт! 27 серпня виступали на 555 річчя Гніздичева, сподобалися усім. Кажу – БРАВО !!!

Оля Супрун

07.10.17 відбулось весілля. Ми та наші гості дуже задоволені гуртом “Зоряні Мальви”, створили чудову атмосферу яка доповнила наше свято, ведучий знавець своєї справи, розуміючий та відповідальний і має всі орнізаторські якості, які так необхідні при проведенні та організації весілля. Музиканти не залишили нікого байдужим, всім дуже сподобалось. Бажаємо ще довго весилити і “бавити” людей, і по відгуках, і розпитуваннях людей ми зрозуміли, що ще не раз в нашому напрямку будете на весіллях)))

Сергій Давидюк

Щиро вам дякуємо, ви зробили наше весілля незабутнім! Було дуже весело і круто! Музика просто бомба (!), ми щиро вдячні за ваш професіоналізм! Прекрасне тамадування, веселі конкурси ‍♂️ та незабутній спів зробили наше свято цікавим, веселим і незабутнім, як для нас так і для наших гостей.
Дуже усім рекомендуємо гурт «Зоряні мальви»! Родина Давидюків‍‍‍.

Мирон Тарас

Дякуєм за чудову музику на нашому весіллі. Ви супер!!!!

Тетяна Білан

Дякую Вам!! Ви неперевершені!! Щастя Вам усім і благодатної долі!!

Наталія Іваненкова

Дуже дякуємо гурту Зоряні Мальви за чудову музичну атмосферу на нашому весіллі! Репертуар підходить для будь якого віку;) Ми були дуже задоволені і гості дуже хвалили!!!

Марія Собко

Самі найкращі музиканти!!!

Розалія Табачинська

Молодці!!
Дай Боже Вам здоров’я та щастя,за радість,яку даруєте людям!!

Софія Глушко

Ми щиро вдячні вашому колективу за чудову і теплу атмосферу на нашому весілля, за чудову незабутню музику і чуттєву виїзну церемонію. Ви – найкращі. Я щаслива, що саме Ви були ведучими незабутнього свята нашого життя. Дякуємо

Завантажити ще