Відгуки

Мар”ян Кушнір

Опубліковано: Листопад 9, 2017

Дуже гарний гурт! 27 серпня виступали на 555 річчя Гніздичева, сподобалися усім. Кажу – БРАВО !!!

Оля Супрун

Опубліковано: Листопад 9, 2017

07.10.17 відбулось весілля. Ми та наші гості дуже задоволені гуртом “Зоряні Мальви”, створили чудову атмосферу яка доповнила наше свято, ведучий знавець своєї справи, розуміючий та відповідальний і має всі орнізаторські якості, які так необхідні при проведенні та організації весілля. Музиканти не залишили нікого байдужим, всім дуже сподобалось. Бажаємо ще довго весилити і “бавити” людей, і по відгуках, і розпитуваннях людей ми зрозуміли, що ще не раз в нашому напрямку будете на весіллях)))

Сергій Давидюк

Опубліковано: Вересень 15, 2017

Щиро вам дякуємо, ви зробили наше весілля незабутнім! Було дуже весело і круто! Музика просто бомба (!), ми щиро вдячні за ваш професіоналізм! Прекрасне тамадування, веселі конкурси ‍♂️ та незабутній спів зробили наше свято цікавим, веселим і незабутнім, як для нас так і для наших гостей.
Дуже усім рекомендуємо гурт «Зоряні мальви»! Родина Давидюків‍‍‍.

Мирон Тарас

Опубліковано: Вересень 4, 2017

Дякуєм за чудову музику на нашому весіллі. Ви супер!!!!

Тетяна Білан

Опубліковано: Вересень 4, 2017

Дякую Вам!! Ви неперевершені!! Щастя Вам усім і благодатної долі!!

Наталія Іваненкова

Опубліковано: Березень 28, 2017

Дуже дякуємо гурту Зоряні Мальви за чудову музичну атмосферу на нашому весіллі! Репертуар підходить для будь якого віку;) Ми були дуже задоволені і гості дуже хвалили!!!

Марія Собко

Опубліковано: Лютий 28, 2017

Самі найкращі музиканти!!!

Розалія Табачинська

Опубліковано: Лютий 28, 2017

Молодці!!
Дай Боже Вам здоров’я та щастя,за радість,яку даруєте людям!!

Софія Глушко

Опубліковано: Лютий 28, 2017

Ми щиро вдячні вашому колективу за чудову і теплу атмосферу на нашому весілля, за чудову незабутню музику і чуттєву виїзну церемонію. Ви – найкращі. Я щаслива, що саме Ви були ведучими незабутнього свята нашого життя. Дякуємо

Христина Данчишин

Опубліковано: Лютий 28, 2017

26.07.15. Щиро дякуємо за чудову музичну атмосферу на нашому весіллі! Дуже раді що вибрали саме вас))) дуже професійні, сучасні,забавні) Успіхів вам у вашій роботі!